Kde mají nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik?

Kde mají nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik?

Šálek výběrové Arabiky je potěšením pro každého milovníka kávy. Je jedno, jestli jste odborník rozeznávající druhy kávy při prvním doušku, nebo se původem lahodného moku příliš nezabýváte. 100% výběrová arabika přijde k chuti opravdu každému. Existuje jí ovšem spousta druhů. Jak vybrat tu správnou, a hlavně kde?

To, co spousta laiků vydává za kávu, by milovníci vytříbených chutí nepozřeli. Vědí, že dobrá káva musí mít dobrý původ, být s láskou upražená a také namletá. Ideálně čerstvě! Kde takovou sehnat?

Nejširší výběr Arabik hledejte online

Nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik slibuje e-shop KavaMonro.cz. Pelhřimovská firma nabízí prodej – kávy mleté i zrnkové. Už od roku 2004 má v nabídce řadu káv z plantáží Jižní a Střední Ameriky, Afriky, Austrálie i jiných kávových destinací. Od té doby ji také s láskou mele, aby zákazníci dostávali jen nejčerstvější zboží.

Kamennou provozovnu má Káva Monro v Jihlavě a v Brně, ovšem kdokoliv z celé republiky si může objednat pohodlně online. Výběr stojí za to. Pokud chcete skvělou Arabiku nejdříve ochutnat, než si ji pořídíte domů, doporučujeme se vydat do některé z brněnských Monro kaváren na ulicích Hybešova, Černopolní či Kounicova.

Káva se mele každý den

Při nákupu v e-shopu či prodejně Monro si můžete být jistí, že si kupujete skutečně čerstvou kávu. Mele se totiž každý den. Díky tomu si domů odnesete balíček plný chutí a aroma, nikoliv kávu, která měsíc putovala z druhého konce světa a pak čtyři měsíce ležela v regálu obchodu.

Cestujte prostřednictvím kávy

Do cizích zemí se teď nejspíš ještě nějakou dobu nepodíváme. Co takhle dát si výzvu procestovat svět prostřednictvím kávy? Ochutnejte kávu z různých kontinentů, třeba objevíte chutě, o nichž jste doposud neměli tušení. Pro Monro eshop káva neznamená jen produkt, je jejich vášní, takže neváhejte požádat o radu. Klidně online, bez osobního setkání, jak se v dnešní době sluší a patří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *