Co by měla splňovat dobrá kosmetická lehátka?

Co by měla splňovat dobrá kosmetická lehátka?

Otevíráte si vlastní kosmetický salon, případně se ten svůj chystáte vybavit modernějším zařízením? Budete mít tatérské studio? Začnete provozovat masáže? Ve všech těchto případech budete rozhodně potřebovat kvalitní lehátko.

Lehátko je docela široký pojem, s jistotou vám můžeme říct, že třeba taková chirurgická lehátka se od těch kosmetických liší dost výrazně.

Ujasněte si své potřeby

V prvé řadě se zamyslete nad tím, co vlastně potřebujete. Například pro ortopedická lehátka je typická možnost polohování různých částí těla, potřebujete to ale vy? Máte-li kupříkladu masážní salon, postačí pevné lehátko s možností nastavení výšky. Nemusí umožňovat zvednout hlavovou část nebo nohy. Na druhou stranu, jestli jako kosmetička děláte řasy či obočí, třeba se vám bude hodit, když si zákaznici nakloníte do správného úhlu.

Důležitý je materiál lehátka

Kritériem ke zvážení je každopádně materiál lehátka. Nejde pouze o to, aby byl příjemný, ale také o snadnou údržbu. Kosmetická lehátka by měla být omývatelná vodou, ideální je, když jim neškodí ani dezinfekce. Materiál by měl být odolný vůči mastnotě, vodě i mechanickému poškození. Výrobci na toto obvykle myslí, vždyť právě tomu všemu bývají lehátka vystavována. Přesto si vše raději ověřte, ať nakonec nejste zklamaní.

Když jde o design především

Chcete mít svůj kosmetický salon dokonale vyladěný? Není problém. Lehátka se vyrábí v nejrůznějších veselých barvách, a to nejen ta kosmetická. Vždyť i třeba ortopedická lehátka se dají sehnat v zeleném, oranžovém či žlutém provedení. Lékařské ordinace nemusejí zůstávat sterilní.

Vyberte si své lehátko online

Kde tedy taková lehátka pořídit? Zkuste to online u českého prodejce RESI. Lehátka má přehledně roztříděné do kategorií včetně jedné věnované přímo kosmetickým lehátkům. Masážní lehátka mají opět svou kategorii stejně jako odpočinková. Najděte si to svoje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *