Nejlepší bio kosmetika

Nejlepší bio kosmetika

Bio kosmetika je péče bez chemie, která vychází z toho nejčistšího, co nám poskytuje příroda. Slouží k ošetření pleti obličeje, pokožky celého těla, najdeme ji však i v řadách vlasové péče či v dekorativní kosmetice. Splyňte s přírodou snadno a rychle. Podpoříte nejen své zdraví, ale ovlivníte i stav naší planety.

Co je bio kosmetika?

Bio kosmetika má totiž svoji filozofii. Co nejvíce prospívat lidskému tělu a zároveň neškodit prostředí, ve kterém žijeme. Přípravky tak často najdete v ekologických baleních, která nezatěžují přírodu jako odpad, jež se rozkládá desítky let. Mnoho lidí o kosmetice nepřemýšlí zcela logicky. V řadě péče o pleť například lidé uvažují, aby je kosmetika co nejrychleji a nejvíce efektivně zbavila problému. Vrásek, mastnoty, ekzému, akné a jiných potíží. Jenže co se stane, když má kosmetika takový rychlý efekt? Je to drastické. Pokud máte vrásky a krém vám vyhladí obličej za noc, jde o invazivní proces, který musí vyvolat jedině silná chemie. Náhlá změna stavu pokožky jí v konečném důsledku neprospívá. Je to, jako když rychle zhubnete. Také vám zůstane povadlá kůže, tělo má šok. Proto je lepší pomalejší proces, kdy si tělo na péči zvyká, zkrátka s ní splývá.

Jak prospívá přírodní kosmetika?

Přírodní kosmetika by tak měla mít blahodárné složení. I když jde o péči na povrchu těla, i to má póry, jimiž přijímá látky z okolí dovnitř. Takže je lepší, když péče má podobný základ jako naše tělo. Může jít už o přípravky z řady na čištění pleti. Ty by měly zcela zbavit nečistot a zklidnit kůži, která tak bude připravená na další krok. Jím může být sérum na pleť. To proniká do hloubky a skutečně regeneruje pokožku od základních struktur. Nemělo by tak chybět ve vaší výbavě. Podívejte se na příklad na stránky známého prodejce bio kosmetiky Biooo.cz, kde najdete spoustu pokladů z lůna přírody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *