Napumpujte svoji korunu krásy vitamíny na vlasy

Napumpujte svoji korunu krásy vitamíny na vlasy

Vlasy jsou korunou krásy. Nekvalitními vlasy trpí celý náš vzhled. Vážnější problémy nás ovlivňují po sociální, partnerské i psychické stránce. Proto je důležité, abychom o vlasy správně pečovali. A základem péče je jejich vnitřní výživa.

Kvalitu vlasů mnohem více než povrchově umíme ovlivňovat vnitřně

Mnohdy si hodně potrpíme na výběr šampónů, kondicionérů a dalších přípravků na vlasy. Nelze popřít, že je jejich výběr důležitý. Umí totiž hodně pokazit. Avšak povrchová péče o vlasy by měla být rozhodně vždy až na druhém místě. Zdravé vlasy získáme zejména jejich vnitřní výživou. A právě zde naše péče o vlasy pokulhává. Některé vitamíny a minerály nám ve stravě zcela chybí. Často ve snaze vypadat perfektně držíme různé redukční diety. Kvůli nim však trpí naše vlasy. Musíme myslet na to, abychom jim dodali správnou výživu, a když tohle neděláme v přirozené stravě, je důležité sáhnout po kvalitním doplňku stravy.

Co trápí naše vlasy?

Vlasy a vlasovou pokožku umí potrápit celá řada problémů. Snad nejzávažnějším je vypadávání vlasů, či dokonce alopecie. Avšak problémem bývají i vlasy nedostatečné hustoty. Husté vlasy nemá každý. Někomu je nenadělila příroda, jiní je nemáme kvůli různým výživovým chybám nebo nemoci. Trápí nás rovněž zdánlivé drobnosti – mastné vlasy, lámavost vlasů, roztřepené konečky, lupy, předčasné šedivění, suché vlasy apod. První pomocí při těchto problémech jsou kvalitní vitamíny na vlasy. A biotin či zinek nejsou to jediné, co naše vlasy potřebují.

Profesionální péče o vlasy zevnitř

Pojďte si konečně užívat skutečně perfektně zvolený vitamínový komplex pro vlasy. BLOOM HAIR jsou vitamíny na vlasy, které špatné vlasy mění v záviděníhodnou hřívu. Současně však těmito vitamíny pomáháte i svému zdraví obecně, či mohou být cestou ke krásné pokožce a pevným nehtům. Biotin, selen, zinek, kyselina listová, kyselina hyaluronová, vitaminy A, B, C, D a E, mořský kolagen, aminokyseliny – to vše dostanou vlasy každý den díky komplexním živinám v doplňku stravy BLOOM HAIR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *