Doplňky stravy s vitamíny K2 a D3 podpoří imunitní systém, zdraví kostí i svalů

Doplňky stravy s vitamíny K2 a D3 podpoří imunitní systém, zdraví kostí i svalů

V mrazivých měsících roku je lidský organismus náchylnější k onemocnění. Lidé jsou více ve stresu, špatně se jim spí, bolí je svaly a klouby, a dokonce se potýkají i s četnějšími kožními problémy.

Není divu. Podzimní dny jsou většinou sychravé a sluníčko navštíví oblohu jen sporadicky. Horko těžko se donutíme k jakékoliv pohybové aktivitě, čímž zanedbáváme svou imunitu a pohodový rytmus těla. Doplňky stravy s vitamíny a minerály vám pomohou žít aktivně, a díky tomu se zlepší nálada a naroste chuť na sobě pracovat.

Nastartujte imunitní systém

Přírodní produkty od Naturvita, k nimž patří i Vitamín K2+D3, vás dostanou zpátky do života. Spojení těchto dvou vitamínů je pro lidský organismu blahodárné a slibuje mnoho benefitů. Patří k nim podpora tvorby a udržení ideální funkce svalů, kostí i zubů a rovněž posílí imunitní systém. Vitamín K2+D3 si můžete objednat za výhodnou cenu v e-shopu Gigalékarna. Krása a zdraví vám budou zase o kousek blíž.

BIOSIL pro krásné vlasy, nehty i pokožku

Populární doplněk stravy BIOSIL plus je oblíbený především u žen, ale ocení ho také muži. Díky obsahu vitamínu H čili biotinu, zinku, kyseliny pantothenové a oxidu uhličitého udržuje krásné a zdravé vlasy, nehty, kůži, kosti, zrak i sliznice! Biotin je klíčovým pomocníkem správného energetického metabolismu. Zinek je nepostradatelným prvkem při metabolismu vitamínu A a ochraňuje buňky před oxidativním stresem. Obě cenné látky přispívají k normální psychické činnosti. Veganský výrobek obsahuje 60 tablet a užívá se pouze jedna tableta denně.

Pokud nevíte, co pořídit blízkým jako vánoční dárek, podívejte se na  PODZIMNÍ BALÍČEK od výrobce Naturvita v e-shopu Gigalérna. Balíček obsahuje doplňky stravy s vitamíny a minerály, které potěší rodinné příslušníky napříč generacemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *