Poznejte CBG olej. Přináší spoustu benefitů

Poznejte CBG olej. Přináší spoustu benefitů

Kanabigerol (CBG) je kanabinoid, což je jedna z mnoha chemických látek, které se nachází v rostlinách konopí. V současnosti jsou velice známé kanabinoidy jako kanabidiol (CBD) a tetrahydrokanabinol (THC). V poslední době se však zvyšuje zájem o potenciální přínos CBG.

CBD a CBG jsou netoxické kanabinoidy, což znamená, že po nich nenastanou psychosomatické účinky. Oba interagují se stejnými receptory v těle a podle všeho mají protizánětlivé účinkyCBG olej má však podle některých studií odlišné funkce a přínosy než CBD.

Jaké jsou potenciální přínosy?

CBG olej může být přínosný při zánětlivém střevním onemocnění. Stejně tak účinně působí na glaukom, neboť snižuje nitrooční tlak. Dokonce některé kanabinoidy ovlivňují kontrakce močového měchýře, přičemž CBG se ukazuje jako nejslibnější kanabinoid při léčbě dysfunkcí močového měchýře.

CBG je slibný i při léčbě neurodegenerativních onemocnění, mezi která patří třeba Huntingtonova choroba. V neposlední řadě má pozitivní účinky na bakteriální infekce a může stimulovat chuť k jídlu, což je dobrá zpráva pro osoby s vážným onemocněním, kvůli němuž ztrácí chuť jíst.

Existují vedlejší účinky?

Vedlejší účinky CBG oleje jsou jen výjimečné a v malé míře. Zatím je velice dobře snášen, nicméně je nezbytné konzultovat jeho užívání i s praktickým lékařem, zejména jestli berete i jiné léky.

Pokud hledáte vskutku kvalitní CBG olej, je potřeba trochu více hledat, protože ještě není na tuzemském trhu tak rozšířený jako třeba CBD. Podívejte se do e-shopu Miracle CBD, kde najdete i CBG produkty prémiové kvality. Bohaté jsou na kanabigerol a zlepšují spánek, urychlují usínání a mají další blahodárné účinky na lidský organismus. Tak neváhejte a investujte do přípravku, který vašemu tělu neuškodí, jen pomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *