Zahoďte cigarety: Jak přestat kouřit s pomocí vaporizérů

Zahoďte cigarety: Jak přestat kouřit s pomocí vaporizérů

Kouření cigaret je jedním z nejtěžších zlozvyků, kterého se můžete zkoušet zbavit. Více či méně úspěšně. Někdo i opakovaně. A někdo už možná své snahy i vzdal, ale objevují se nové metody, které pomáhají lidem přestat kouřit. Jednou z těchto metod je třeba použití vaporizérů, které jsou užitečnými pomocníky v boji proti závislosti na nikotinu. Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak se pojďte podívat jak vaporizéry využít k dosažení svého cíle a přestat kouřit.

Proč přestat kouřit?

Všichni víme, že kouření s sebou nese vážné zdravotními rizika a nepříjemné problémy. Cigaretový kouř obsahuje tisíce chemických látek, z nichž mnohé jsou toxické a či přímo karcinogenní. Už dávno se přišlo na to, že kouření je příčinou řady onemocnění, včetně rakoviny plic, onemocnění srdce a mnoha respiračních problémů. Přestat kouřit, tak není jen způsob jak ulevit své peněžence a zbavit se otravného zlozvyku, ale především je to možnost jak snížit riziko výskytu těchto onemocnění a udělat něco velmi podstatného pro své zdraví.

Jak mi vaporizér může pomoct přestat kouřit?

Vaporizéry jsou skvělým způsobem, jak inhalovat nikotin bez škodlivých látek, které vznikají jako vedlejších produkty spalování tabáku. Jaké jsou tedy hlavní důvody, proč vaporizér PAX Plus bude užitečným pomocníkem k tomu, abyste přestali kouřit:

1. Méně škodlivých chemikálií

Vaporizéry zahřívají nikotinové e-liquidy nebo bylinky na teplotu, při které se uvolňují požadované látky ve formě páry, nikoli kouře. Díky tomu se při inhalování vyhnete většině toxických a karcinogenních látek, které jsou neoddělitelně spjaté s kouřením cigaret.

2. Kontrola nad dávkováním

S pomocí vaporizéru PAX Plus si můžete díky možnosti různých nastavení, intenzity i druhu samotného e-liquidu, přesně dávkovat množství nikotinu, které se dostane do vašeho těla. Touto cestou se řadě lidí podařilo omezit nebo se dokonce úplně zbavit závislosti na nikotinu tím, že postupně snižovali koncentraci nikotinu ve svých náplních. Při výběru e-liquidu nebo náplně vybírejte ty, s jasně označeným s obsahem nikotinu. Můžete začít s vyšší koncentrací a postupně přecházet na nižší, až dokud úplně nepřestanete.

3. Psychologická úleva

To, co spoustě lidí jejich předsevzetí, že přestanou kouřit, zkazí, je absence nějaké náhrady. Chybí jim samotný fyzický akt kouření, který je těžké nahradit. S vaporizérem si, ale můžou užívat podobný rituál, který uspokojí jejich touhu po “kouření”, aniž by se vystavovali toxickým chemikáliím.

Nikdo neslibuje, že bude vaporizér zázračným způsobem jak konečně přestat kouřit, ale rozhodně vám můžou pomoci dosáhnout vašeho cíle. Je to jako s každou jinou metodou odvykání, nejdůležitější je vaše odhodlání a pevná vůle s tím přestat. Jednou pro vždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *