Vhodný prostředek jak pro boj s inkontinencí, tak i při nedostatku sexu

Vhodný prostředek jak pro boj s inkontinencí, tak i při nedostatku sexu

Sex patří k životu a občasný orgasmus prospívá nejen tělesnému zdraví, ale dokáže pozitivním způsobem ovlivnit i psýchu. Existují dokonce odborné studie, které pravidelné milování dávají, co se prospěšnosti týče, na stejnou úroveň jako sport.

Někdy však chybí druhý do party, s kým by bylo možné postelové aktivity zvesela rozvíjet. I v takovém případě je dobré trénovat, třeba i o samotě. Pánové tak mohou alespoň vyzkoušet nové masturbátory, zatímco dámy mohou klidně zůstat u osvědčené klasiky, třeba u venušiných kuliček.

Tradiční nástroj k ukájení

Možná vás to trochu překvapí, ale venušiny kuličky nejsou žádnou novinkou ani nebyly vynalezeny někdy před dvaceti lety. Jejich historie sahá až do šestého století, konkrétně do Číny.

Tehdy samozřejmě nebyly kovové ani z latexu, ale vyráběly se hlavně ze dřeva. Ty luxusnější verze pak byly vytvářeny ze slonoviny. Podstatné je, že už tehdy fungovaly na stejném principu jako dnes.

Venušina kulička či kuličky, záleží na modelu, jsou takřka vždy duté a vyplněné další kuličkou či kuličkami. Díky tomu je možné, aby se pohybovaly uvnitř nástroje a vytvářely vibrace, které působí tolik rozkoše.

Není to jen hračka

Jak již bylo výše zmíněno, sex a obecně ukájení patří pro člověka mezi vrcholně přínosné aktivity. To samé však platí i pro cviky na zpevnění pánevního dna. Hlavně dámy potřebují mít tuto část těla v dobré kondici, jinak mohou trpět inkontinencí.

Řešením tohoto žinantního problémy mohou být nejen vhodné cviky, nýbrž i venušiny kuličky. Není potřeba s nimi dělat nic zvláštního. Stačí je jen pár minut denně zasunout do pochvy. Netrénované dámy asi budou mít ze začátku problém udržet je v sobě delší dobu, ale s postupem času se to zlepší a s trochou píle inkontinence zcela zmizí.

Stydíte se? Nakupujte online

Potíže s inkontinencí mají hlavně ženy po padesátce, což je generace, která nikdy nebyla zvyklá chodit do obchodů s erotickým zbožím. Na internetu však stud neexistuje. Stačí si ve vyhledávači najít sexshop Sexio.cz, údajně nejdiskrétnější eshop v ČR a tam nakoupit vše potřebné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *