Imunita – středobod planety

Imunita – středobod planety

Od začátku roku a zejména v posledních dvou měsících je imunitní systém ve středu zájmu všech a všude. Ať už jste zaujali k aktuálnímu virovému ohrožení jakýkoli přístup, věnujete se třídění a zpracování hlavních i méně dostupných informací plně či okrajově, patrně vám z toho vychází, že zdravě fungující tělesná obranyschopnost a zdravá mysl je klíčem ke spokojenosti nejen v této době. 

Máte-li dostatek vitaminu C a D, nejlépe díky čerstvému ovoci a opravdovému slunečnímu světlu, přísun živin a minerálů prostřednictvím pestré stravy vyhovující vašemu, nikoli obecně normovanému zprůměrovanému tělu, kvalitní nápoje včetně vody, uměřeně se hýbete, spíte a často vesele se smějete, jste na nejlepší cestě ke zdraví a následně snad ruku v ruce s duševní pohodou i k životní radosti.

Pokud svému tělu, o jehož imunitě třeba lehce či zcela důvodně v souvislosti s aktuální potřebou pochybujete, chcete přirozenou cestou pomoct ještě trochu víc, podpořte jej obdobnými enzymy, jaké sám lidský organismus v rámci imunitního systému užívá.

Osvědčená forma je několikatýdenní enzymová terapie, která nastartuje imunitní procesy a připraví opět organismus do zdravě funkčního pohotovostního režimu. Lék Wobenzym podporuje oslabenou imunitu a pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. Více na www.wobeznym.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *